Vak na záda z panelu

nadpis vak
 

Ahoj unuačky,

vačnatci nosí svá mláďata ve vaku na břiše, vaše děti si naopak pytel ze zvířátek mohou hodit na záda. Můžou si vybrat zvíře svému srdci a páteři nejmilejší - zajíčka, lišku, nebo medvěda. Zvířátka spolknou jejich svačinky, hračky, bonbónky či milované plyšáčky a bez odmlouvání je zase vydají. Vaši potomci tak mohou mít vše pro život nezbytné stále při sobě.

 
Co bude potřeba:

 

Panel na batoh z unuodesign

Šnůrka - třímetrové balení bohatě stačí

Postup:
 
 
5-1   5-2
Potištěný panel je střihem sám o sobě, takže ho nejprve vystřihněte. A nezapomeňte na poutka!  

Uši sešijte lícem k sobě - vždy horní a dolní část. A před přetočením na líc ještě v oblinách zdredukujte švové přídavky (to jsou ty vystříhané zoubky nahoře), aby vám to pak nedělalo rotyku.

 
limetkovy spendlik
5-3   5-5

Takhle sympaticky vypadají přetočené zaječí slechy

 

A jdeme na poutka. Je to skutečně poutavá práce. Pokud nevlastíte převraceč dutinek nebo neochvějnou trpělivost, nahraďte poutka jiným materiálem. Osobně jsem si při přetáčení vypomohla spínacím špendlíkem, alias sichrhajckou, bo je to známka punku.

 
 
limetkovy spendlik
5-6   5-7

Bacha, tenhle matroš se trochu třepí, takže doporučuji oba hlavní díly obnitkovat, olemovat či oentolovat. Pokud vydáváte třepení za nedbalou eleganci, tento krok přeskočte.

 

Sešpendlete a kolem dokola obšijte. Začněte a skončete přitom v místě, kde začíná jednobarevný pruh nahoře

limetkovy spendlik

5-8   5-9

A jako hlavně nezapomeňtě implantovat dovnitř pouta a ušiska, protože nepoutavej a bezuchej ušák by neměl moc velké praktické využití.

 

Sešito až k hraně horního pruhu.

limetkovy spendlik

6-0   6-1

a při přetočení na líc.

 

Pak si horní okraje podehněte a přišpendlete tak, aby vznikly dva tunely - každý po jedné straně. Všechny čtyři otvory budeme potřebovat, takže je nesešívejte. A prošijte kazdý zvlášť právě po linii horní čáry.

limetkovy spendlik

6-5   6-9

Teď už zbývá jen provléci šňůrku.

 

Délku dolaďte podle velikosti zad budoucích nositelů. 
 

haz3