Jak na reklamaci

CO Když?

Jejda toto jsem nechtěla... Látka přišla jinak barevná, než jsem si přála, na látce je vada, chybka...

nic se neděje, vyplňte nám jeden z níže uvedených formulářů a Julča vám napíše hned, jak rozmotá chapadla a reklamaci obratem vyřeší :) 

 

Reklamace / Výměna

Tento formulář prosím vyplňte v případě, že jsme vám nezaslali zboží dle vaší objednávky (jiný design, velikost, kusy, barva, kaz).

Níže zadejte email, pod kterým jste zboží objednávali.

 
 

 

 

Odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Tento formulář prosím vyplňte v případě, že chcete za objednané zboží vrátit peníze. Látku je možné vrátit pouze v případě, že její délka je nad 1 metr. Pokud se jedná o výměnu nebo jinou situaci, tak prosím použijte níže políčko pro Reklamaci.

Níže zadejte email, pod kterým jste zboží objednávali.

 
 

 

 

Ještě bychom vás chtěli požádat o dvě maličkosti:

 1. Zatím NIKAM nic prosím NEPOSÍLEJTE, pro vyřízení reklamace nebo možnost kompenzace Vás budeme kontaktovat

2. Pokud si však přesto přejete reklamaci zaslat, tak posílejte na adresu, společně s údaji o původní objednávce (č. objednávky, vaše jméno a kontakt):

 

UNUO.CZ A UNUODESIGN.CZ - EXPEDIČNÍ SKLAD

VOŽICKÁ 2103/25 - AREÁL DVOŘÁK

390 02 TÁBOR

 

A co víc? Ještě si přečtěte toto :)

Látky stříháme s přesností na 2 cm! Obvykle Vám látky Julča střihne o kousíček více, ale přeci jen, stříhá metráž vlastními chapadly a občas se může stát, že jí centimetřík maximálně dva utečou. Jestliže vám chybí do 2 cm látky, nejdená se o důvod k reklamaci. Julča bohužel není stroj a tak prosím přivřete očko, že občas nestříhá s přesností laserového metru. Je to také i tím, že látky jsou na rolích napružené a než k vám dorazí, tak se konečky srolují a aby toho nebylo málo, tak jsou látky mršky žívé a pružné. :( Látky je nutné měřit před praním, jelikož se většina látek v pračce vysráží o 5 - 10%. Pozor vždy u látky předem vyzkoušejte stálobarevnost! Zejména lemovací pruženky mohou pouštět.

 

PROČ MI DORaZILA JINÁ BARVIČKA NEŽ JI VIDÍM NA MONITORU?

Každý monitor pracuje s jinou technologií a tak barva látky může být opravdu jiná. Je tedy nutné se kouknout na kalibraci svého monitoru, a opět nesmutněte, když dorazí místo mentolové smaragdová, napište Julče a ona se o to postará!

jeden produkt 2 monitory

Jak zabalíme vaše zboží?

Pokud u nás objednáte zboží cca nad 1500 Kč a bude tak akorát velké, aby se vlezlo do naší nové SUPER krabice pošleme jej takto. Bohužel nemůžeme slíbit, že krabice dorazí, jelikož když je zboží sice dražší, ale krabici nevyplní došlo by k jejímu poškození, jindy je naopak zboží vice :( děkujeme za pochopení!

ANIMACE_syslirna