Jak na reklamaci

CO Když?

Jejda toto jsem nechtěla... Látka přišla jinak barevná, než jsem si přála, na látce je vada, chybka...

nic se neděje, vyplňte nám jeden z níže uvedených formulářů a Julča vám napíše hned, jak rozmotá chapadla a reklamaci obratem vyřeší :)

Pokud odesíláte zboží ze dvou různých objednávek, prosíme o vyplnění formuláře na obě dvě objednávky, sepsání a vložení informací do balíčku a zboží pak můžete poslat v jedné krabici zpět. :) 

Do reklamačního nebo vratkového formuláře vždy uvádějte prosím číslo účtu, kam budeme peníze vracet! 

 

Ještě bychom vás chtěli požádat o dvě maličkosti:

 1. Zatím NIKAM nic prosím NEPOSÍLEJTE, pro vyřízení reklamace nebo možnost kompenzace Vás budeme kontaktovat

2. Pokud si však přesto přejete reklamaci zaslat, tak posílejte na adresu, společně s údaji o původní objednávce (č. objednávky, vaše jméno a kontakt):

 

UNUO.CZ A UNUODESIGN.CZ - EXPEDIČNÍ SKLAD

 

VOŽICKÁ 2604 - HALA IV.  AREÁL DVOŘÁK

390 02 TÁBOR

 

A co víc? Ještě si přečtěte toto :)

Látky stříháme s přesností na 2 cm! Obvykle Vám látky Julča střihne o kousíček více, ale přeci jen, stříhá metráž vlastními chapadly a občas se může stát, že jí centimetřík maximálně dva utečou. Jestliže vám chybí do 2 cm látky, nejedná se o důvod k reklamaci. Julča bohužel není stroj a tak prosím přivřete očko, že občas nestříhá s přesností laserového metru. Je to také i tím, že látky jsou na rolích napružené a než k vám dorazí, tak se konečky srolují a aby toho nebylo málo, tak jsou látky mršky žívé a pružné. :( Látky je nutné měřit před praním, jelikož se většina látek v pračce vysráží o zhruba 5 - 10%, jsou však i případy kdy se látka s vysokým podílem přírodních vláken (typicky bavlna, len...) srazí až o 20% (pouze 100% syntetické materiály se nesrážejí - polyester, polyamid aj.). I z tohoto důvodu rozhodně nedoporučujeme kupovat látky přesně na centimetr, každá zkušená švadlenka si vždy ponechává trošku prostoru navíc. Pozor vždy u látek a všech zamýšlených částí projektu předem vyzkoušejte stálobarevnost! Zejména lemovací pruženky mohou pouštět. Více o této problematice najdete také v blogovém článku ZDE.

 

PROČ MI DORaZILA JINÁ BARVA NEŽ JI VIDÍM NA MONITORU?

Každý monitor pracuje s jinou technologií a tak barva látky může být opravdu jiná. Je tedy nutné se kouknout na kalibraci svého monitoru, a opět nesmutněte, když dorazí místo mentolové smaragdová, napište Julče a ona se o to postará!

jeden produkt 2 monitory