Jak na reklamaci

CO Když?

Jejda toto jsem nechtěla... Látka přišla jinak barevná, než jsem si přála, na látce je vada, chybka...

nic se neděje, vyplňte nám jeden z níže uvedených formulářů a Julča vám napíše hned, jak rozmotá chapadla a reklamaci obratem vyřeší :)

 

Ještě bychom vás chtěli požádat o dvě maličkosti:

 1. Zatím NIKAM nic prosím NEPOSÍLEJTE, pro vyřízení reklamace nebo možnost kompenzace Vás budeme kontaktovat

2. Pokud si však přesto přejete reklamaci zaslat, tak posílejte na adresu, společně s údaji o původní objednávce (č. objednávky, vaše jméno a kontakt):

 

UNUO.CZ A UNUODESIGN.CZ - EXPEDIČNÍ SKLAD

 

VOŽICKÁ 2604 - HALA IV.  AREÁL DVOŘÁK

390 02 TÁBOR

 

A co víc? Ještě si přečtěte toto :)

Látky stříháme s přesností na 2 cm! Obvykle Vám látky Julča střihne o kousíček více, ale přeci jen, stříhá metráž vlastními chapadly a občas se může stát, že jí centimetřík maximálně dva utečou. Jestliže vám chybí do 2 cm látky, nejedná se o důvod k reklamaci. Julča bohužel není stroj a tak prosím přivřete očko, že občas nestříhá s přesností laserového metru. Je to také i tím, že látky jsou na rolích napružené a než k vám dorazí, tak se konečky srolují a aby toho nebylo málo, tak jsou látky mršky žívé a pružné. :( Látky je nutné měřit před praním, jelikož se většina látek v pračce vysráží o zhruba 5 - 10%, jsou však i případy kdy se látka s vysokým podílem přírodních vláken (typicky bavlna, len...) srazí až o 20% (pouze 100% syntetické materiály se nesrážejí - polyester, polyamid aj.). I z tohoto důvodu rozhodně nedoporučujeme kupovat látky přesně na centimetr, každá zkušená švadlenka si vždy ponechává trošku prostoru navíc. Pozor vždy u látek a všech zamýšlených částí projektu předem vyzkoušejte stálobarevnost! Zejména lemovací pruženky mohou pouštět. Více o této problematice najdete také v blogovém článku ZDE.

 

PROČ MI DORaZILA JINÁ BARVA NEŽ JI VIDÍM NA MONITORU?

Každý monitor pracuje s jinou technologií a tak barva látky může být opravdu jiná. Je tedy nutné se kouknout na kalibraci svého monitoru, a opět nesmutněte, když dorazí místo mentolové smaragdová, napište Julče a ona se o to postará!

jeden produkt 2 monitory 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení