Velikonoční beránci

beránek-úvod
 

Ahoj unuačky,

ušijte (a užijte) si s námi beránka z předtištěného panelu. Je krotký jako beránek, a protože je natisknutý na fleecu, tak i velice přítulný, hebký a nadělá hodně parády. Skvěle se hodí na šití polštářků, jako hračka pro děti nebo na aplikace na velikonoční textil všeho druhu. U šití se skvěle relaxuje, a můžete tak na chvíli hodit bobek na velikonoční stres a hektické přípravy na svátky jara.

Náš roztomile rohatý sudokopytník nikdy nevypadne z formy a navíc je pěkně vypečený, protože ho - na rozdíl od toho pečeného - neubývá. Náš beránek vás zaručeně nepokaká! A když ho navíc ještě darujete, zajistíte, že beránek nepokaká ani nikoho dalšího. Prostě když se řekne Á, musí se říct i béééééé. 

Pokud se vám tentokrát nechce do tradičního polštářku, zkusíme polštářek netradiční. Připravit nůžky, jehly, nohy na pedál a jedem!
 
Co bude potřeba:

 

Panel fleece Velikonoční beránek z unuodesign, nebo se můžete pustit i do zajíčků

Fleece nebo minky v ladících barvách, obzvláště doporučujeme meruňkové a mentolové minky, použité i v tomto příspěvku na našem blogu. 

Výplň beránkovi do bříška

Postup:
 
 
ber1   ber4
Vystřihněte ovál beránka a z minky (či jiného alternativního matroše) stejně veliký ovál. Změřte si obvod oválu a v té délce si střihněte pruh minky o šíři 10 až 20 cm dle libosti.   Protože se minky při šití natahuje, přišila jsem napřed oba ovály a dole si nechala otvor na plnění. Vidíte, že pruh je o dost delší, než původně vypadal. 
 
 
limetkovy spendlik
ber5   ber7
Dejte si jen bacha, ať vám správně sedí strany oválu - delší strany, kratší strany, no znáte to.   Beránek přetočený na líc.
 
 
limetkovy spendlik
ber8   ber9
A vycpaný. Může do něj napchat zbytky látek, odstřižky, nebo jednoduše koupenou výplň.   A navíc můžete beránkovi pořídit i sourozence. Nebo dokonce kamaráda zajíčka... a vajíčka...
 
 
limetkovy spendlik
4_1   5
     
 
 

haz3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení