Julča tiskne na zakázku

 

tiskneme

Julča tiskne všemi chapadly!

 

Julča rozhodně podporuje kreativitu a je schopna vám natisknout jakýkoli vzor na zakázku.

 

Podmínky:

Minimální množství je 5 m od jednoho vzoru.

Cenu neovlivňuje počet barev. Ale pokud bude vzor např. velmi tmavý cena může být až o  20% vyšší (vychází se ze spotřeby barvy), samozřejmě vám dá Julča předem info :)

Julča tisky dodá obvykle do 30 dnů od zaplacení (v případě svátků, pátků a jiných volno-dní si můžete počkat i déle), vždy se předem domluvíme na mailu, zda materiál na který chcete tisknout máme skladem, nebo je zapotřebí připočítat i dobu dodání bílého materiálu.

Tisk zakázky zadáváme až po jejím zaplacení, z tohoto důvodu není možné volit platbu dobírkou ani odloženou platbu přes twisto u zakázkového tisku.

Poptávky zakázkového tisku zasílejte na e-mail: zmackova@unuodesign.cz

Kolik stojí, když mám vlastní materiál a chci jen potisk?

Cena je 190 Kč za metr vč. DPH, pozor je potřeba počítat, že mezi jednotlivými vzory mohou být mezery až 10 cm a že začátek a konec role nejde zcela potisknout. Také lze tisknout jen cca 3 cm od bočního kraje. Minimální počet metrů od vzoru je také 5 m a dohromady min. 40 m. Za materiál však neručíme u jednotlivých materiálů je potřeba vyzkoušet stálost barev. Materiál musí být dodán na roli.

Tiskneme na:

Softshell zimní  cena: 475 Kč/m

Softshell letní  cena: 449 Kč/m 

Fleece cena: 360 Kč/m  

Micropeach  cena: 319 Kč/m

Funkční tričkovina cena: 328 Kč/m

Oboustranné froté, microvlákno: 489 Kč/m

Funkční úplet/plavkovina microfresh: 489 Kč/m

Kočárkovina: 289 Kč/m

PUL více ZDE Pozor u tohoto materiálu bývá delší doba dodání!!!

Tiskneme vždy na bílý materiál, rub je tedy bílý. V případě zimního softshellu s fleecem je fleece na rubové straně buď bílý, nebo šedý.

Ceny jsou tisk vč. materiálu s DPH, při odběru celé role (obvykle více jak 50 m, různých vzorů min. však 5 m od vzoru) vám Julča udělá SUPER Price ;-).

 

Na co tisknout neumíme?

Neumíme tisknout na nic bavlněného (tedy úplety, teplákoviny...) , pouze na polyestery a nebo směs polyesterů, Ideální je líc (tam kde se tiskne) 100% polyester nebo max. 7% elastanu. Materiály, které mají rubovou stranu povrstvenou PVC, PU nebo jinými fóliemi není možné tisknout, jelikož by se při nažehlování folie poškodila. Vždy tiskneme na bílý materiál!

Jaké data potřebujeme?

Potřebujeme data v reálné velikosti tedy pokud má mít např. lísteček 10 cm musím být i data takto veliká. Ideální je pattern vel. 20 x 20 cm. Co je pattern ? Stále se opakující se vzor... viz. foto. Pattern musí být ve cmyku a jpg. rozlišení 300 dpi. Kde takový pattern naleznete? Ideálně v různých fotobankách, nebo nás kontaktujete a 10 patternů vám zdrama zašleme. Co když si s patternem nevíte rady? Zavolejte přímo Julče na 604 342 248 a ta vám poradí. Pokud byste chtěli pattern od Julči připravit cena za hodinu práce grafika je 500 Kč, obvykle se ale do hodinky vejdeme, pokud vzor nekreslíme ale jen upravujeme. Pattern, který je váš a koupili jste si jej v některé z bank nikdy nepoužijeme pro jiného klienta.

 

potisky