Julča tiskne na zakázku

 

tiskneme

Julča tiskne všemi chapadly!

 

Julča rozhodně podporuje kreativitu a je schopna vám natisknout jakýkoli vzor na zakázku.

 

Podmínky:

Minimální množství je 50 m od jednoho vzoru.

Julča tisky dodá obvykle do 30 dnů od zaplacení (v případě svátků, pátků a jiných volno-dní si můžete počkat i déle), vždy se předem domluvíme na mailu, zda materiál na který chcete tisknout máme skladem, nebo je zapotřebí připočítat i dobu dodání bílého materiálu.

Tisk zakázky zadáváme až po jejím zaplacení, z tohoto důvodu není možné volit platbu dobírkou ani odloženou platbu přes twisto u zakázkového tisku.

Poptávky zakázkového tisku zasílejte na e-mail: info@unuodesign.cz

Tiskneme na:

Softshell zimní : 475 Kč/m

Softshell letní : 449 Kč/m

Fleece : 360 Kč/m

Micropeach : 319 Kč/m

Funkční tričkovina Vernom: 489 Kč/m

Oboustranné froté, microvlákno: 489 Kč/m

Funkční úplet/plavkovina Tavros microfresh: 489 Kč/m

Funkční úplet s počesem microfresh: 399 Kč/m

Kočárkovina: 289 Kč/m

Tiskneme vždy na bílý materiál, rub je tedy bílý. V případě zimního softshellu s fleecem je fleece na rubové straně buď bílý, nebo šedý.

Ceny jsou tisk vč. materiálu s DPH.

 

Na co tisknout neumíme?

Neumíme tisknout na nic bavlněného (tedy úplety, teplákoviny...) , pouze na polyestery a nebo směs polyesterů, Ideální je líc (tam kde se tiskne) 100% polyester nebo max. 7% elastanu. Materiály, které mají rubovou stranu povrstvenou PVC, PU nebo jinými fóliemi není možné tisknout, jelikož by se při nažehlování folie poškodila. Vždy tiskneme na bílý materiál!

Jaká data potřebujeme?

Potřebujeme data v reálné velikosti tedy pokud má mít např. lísteček 10 cm musím být i data takto veliká. Ideální je pattern vel. 20 x 20 cm. Co je pattern ? Stále se opakující se vzor... viz. foto. Pattern musí být ve cmyku a jpg. rozlišení 300 dpi. Kde takový pattern naleznete? Ideálně v různých fotobankách, nebo nás kontaktujete a 10 patternů vám zdrama zašleme. Co když si s patternem nevíte rady? Zavolejte přímo Julče na 604 342 248 a ta vám poradí. Pokud byste chtěli pattern od Julči upravit, cena za hodinu práce grafika je 500 Kč, obvykle se ale do hodinky vejdeme, pokud vzor nekreslíme ale jen upravujeme. Pattern, který je váš a koupili jste si jej v některé z bank nikdy nepoužijeme pro jiného klienta.

 

potisky