Julča tiskne na zakázku

 

 
julca

JULČA TISKNE VŠEMI CHAPADLY

Julča rozhodně podporuje kreativitu a je schopna vám natisknout jakýkoli vzor na zakázku.

 

Podmínky:

Minimální množství je 5 m od vzoru.

Cenu neovlivňuje počet barev. Pokud bude vzor velmi tmavý cena může být až o  20% vyšší, samozřejmě vám dá Julča předem info :)

Julča tisky dodá obvykle do 30 dnů od zaplacení (v přápadě svátků, pátků a jiných volno-dní si můžete počkat i déle)

Kolik stojí, když mám vlastní materiál a chci jen potisk?

Cena je 199 Kč za metr vč. DPH, pozor je potřeba počítat, že mezi jednotlivými vzory mohou být mezery až 10 cm a že začátek a konec role nejde zcela potisknout. Také lze tisknout jen cca 3 cm od bočního kraje. Minimální počet metrů od vzoru je také 5 m a dohromady min. 40 m. Za materiál však neručíme u jednotlivých materiálů je potřeba vyzkoušet stálost barev.

Tiskneme na:

Softshell zimní  cena: 475 Kč/m

Softshell letní  cena: 449 Kč/m 

Fleece cena: 360 Kč/m  

Micropeach  cena: 319 Kč/m

Funkční tričkovina cena: 328 Kč/m

Funkční úplet s počesem cena: 399 Kč/m

Funkční úplet/plavkovina microfresh cena 489 Kč/m

PUL více ZDE Pozor u tohoto materiálu bývá delší doba dodání!!!

ceny jsou tisk vč. materiálu s DPH při odběru více jak 40 m  (různých vzorů min. však 5 m od vzoru) vám Julča udělá SUPER Price

 

Na co tisknout neumíme?

Neumíme tisknout na nic bavlněného (tedy úplety, teplákoviny...) , pouze na polyestery a nebo směs polyesterů, Ideální je líc (tam kde se tiskne) 100% polyester nebo max. 7% elastanu. Materiály, které mají rubovou stranu povrstvenou PVC, PU nebo jinými fóliemi není možné tisknout, jelikož by se při nažehlování folie poškodila. Vždy tiskneme na bílý materiál!

Jaké data potřebujeme?

Potřebujeme data v reálné velikosti tedy pokud má mít např. lísteček 10 cm musím být i data takto veliká. Ideální je pattern vel. 20 x 20 cm. Co je pattern ? Stále se opakující se vzor... viz. foto. Pattern musí být ve cmyku a jpg. rozlišení 300 dpi. Kde takový pattern naleznete? Ideálně v různých fotobankách, nebo si vyberte z patternů, které tiskneme a máme je na eshopu (nevadí že jsou aktuálně na jiném materiálu, nebo nejsou skladem). Co když si s patternem nevíte rady? Kontaktujte nás na mailu info@unuodesign.cz rádi vám poradíme. Pokud byste chtěli pattern od Julči připravit cena za hodinu práce grafika je 500 Kč, obvykle se do hodinky vejdeme, pokud vzor nekreslíme ale provádíme jen drobnější úpravy. Na ceně a možnostech úprav se předem dohodneme. Pattern, který je váš a koupili jste si jej v některé z bank nepoužíváme pro jiného klienta. (Samozřejmě patterny z veřejně dostupných bank si může zakoupit a natisknout někdo jiný, to již neovlivníme. )

patern