V hlavní roli tulipán

tulipán
 

Ahoj unuačky,

jste také chronické ladičky a navíc nenecháte ladem nic, co máme skladem? 

Pak jste tady správně! Máme pro vás ladění pětkát jinak, aneb pět a více vyladěných důvodů proč šít.

 
Barvy, vzory, textury... a kombinace!

 

U nás tentokrát hraje hlavní roli tulipán (naleznete ZDE v těchto končinách, na těchto záhoncích a lukách), ale je jen na vás, v které tónině ladíte právě vy. Jestli milujete strohost, nebo zdobnost, ptáčky nebo květinky, pruhy nebo puntíky, blonďáky nebo plešouny, barvy nebo černobílé variace. Nebojte se pořádně porozhlédnout po našich luzích a hájích, alias unuodesign.cz

Dobře, existují ženy, co nosí černou. Existují i ženy, co nosí šedou, tedy minimálně pohádka O princezně se zlatou hvězdou je věrohodným zdrojem (ale i Lada se před princem vyladila, když ho chtěla zaujmout).

A pak jsme my - unuačky. My se oblékáme tak, že to v žádném obchodě (ani pohádce) nenajdete. Navíc jsme navzájem snadno identifikovatelné. Na první pohled se poznáme. "Ty jo, to je ta látka, co mi vyprodali přímo pod klávesnicí!" "Nikdy bych neřekla, že tenhle potisk bude tak dobře vypadat se smaragdovou a ta korálová s mentolovou!" "Jak asi ušila tenhle typ výstřihu? Má tam podsádku, nebo jak jí to drží?" "Aha, nemá podsádku, má jenom na rozdíl ode mě prsa, no tak nic."

A my si to navíc můžeme samy domakat a dotáhnout k barevné dokonalosti. Stejný odstín pruženky a softshellu, opakující se barevné podtóny v pestrých potiscích.... to vše pro vás, unuačky, máme.

Pokud už to s námi šije, žije to s námi v dokonalé symbióze barevného spektra. A když si vybereme nějakou zajímavou látku s mnoha barevnými odstíny, můžeme si s celkovým outfitem pěkně pohrát a vytunit ho ke každé jednotlivé barvě zvlášť. 

Variace na květinové téma:
 

1. šarlatová

To je takový příjemný odstín mezi červenou a oranžovou, o něco blíže k červené. Nikdo vás v ní nepřehlédne. Femmes fatale v kombinaci s křehkostí okvětních plátků tulipánů. Zaručeně zastavíte dopravu.
 
1-2
limetkovy spendlik

2. žlutá

Hořčicová, slunečnicová, žloutková... všechny se k našim přítulným tuli-pánům hodí. Rozsvítíte den všem kolemjdoucím a v kanceláři ušetříte za zářivku.
 
2-2
limetkovy spendlik

3. vínová

alias bordó anebo také burgundy. Tahle barva už dávno nepatří jen na lehké pláště důchodkyň s fialovými květáky na hlavě (schválně si dělejte čárky, kolik takových potkáte - naše babička má taky jeden). Je trendy! Spojuje sytost a zemitost a nádherně váš outfit uzemní. Lépe, než když si dáte do každé nohy jednu skleničku červeného.
  3-2
 
limetkovy spendlik

4. mentolová

aneb tón v tónu. Pokud máte zrovna chuť dodat svému vzhledu čerstvý závan mátového bonbónu. Nakonec je to i naše oblíbená příchuť a svěží dech vždy odzbrojí.
 
4-1
limetkovy spendlik

5. růžová

je pořád žůžová. Tlumeným pudrovým odstínem nikdy nic pokazíte. Jedině náladu sousedce, až uvidí, jak vám to sluší.
 
5-2_1
limetkovy spendlik
A ještě jedno moudro na závěr, co by vás docela určitě nenapadlo :-) Téměř vše z předchozích pěti variací se dá, díky barevné tonalitě látky, navzájem skvěle kombinovat. Takže teď už jen pojďte na www.unuodesign.cz hledat správné tóny, ať nám to ladí všem a možná i navzájem.

haz3