Návod na ušití pufu ze softshellového panelu

puf-úvod
 

Ahoj unuačky,

sedí vaše děti nejraději na zemi? Na noze? Na kostičkách stavebnice jako fakíři? S naším řešením nemusí být vaši nejmenší žádní eskamotéři a budou z toho paf! Teda puf! Stačí skvělé softshellové panely na puf z unuodesign, metr a půl zipu a nějaká drť dovnitř. Více radosti, méně otlaků a hlavně mnohem více parády v pokojíčku, který zabydlí zcela nový kamarád. Zamíříme a puf paf, návod je tu:

 
Co bude potřeba:

 

Panel na puf

Spirálový zip v metráži, cca 150 cm, vybírejte ZDE

tamtéž pořídíte i samostatně jezdce ke spirálovým zipům

Postup:
 
 
D18   D17
Panelové řešení. Co s tím, co myslíte?   Áno, modří už vědí. Vystřihnout, správně! Máte bod. Sovičky si můžete schovat na aplikace.
 
limetkovy spendlik
D16   D15_1  
Podle dílů pufu si vystřihněte i vnitřní polštář (třeba ze starého prostěradla jako my) - bez uší, samozřejmě. Vnitřní polštář slyšet nepotřebuje.   V ušitém vnitřku si nechte otvor na plnění. Výpňovou klasikou jsou polystyrenové kuličky, ale už jsme vyzkoušeli i plnění například plyšovými hračkami, které děti stále nutně potřebují, ale jen na ně v polici sedá prach - třeba vám to taky projde ;-).  
 
 
limetkovy spendlik
D14   D13
Díru v naplněném vnitřku zašijte spíš v ruce. Já už se s narvaným polštářem pod patku nedostala, ale třeba budete úspěšnější.   A jdeme na samotný puf. Nejprve si sešijte pruh obvodové látky, pak se vrhneme na zip. Přišijeme ho kolem dokola, ale abychom ho nějak začali a zakončili zároveň, podložíme si to místo kusem odstřižku ze softshellu.

limetkovy spendlik

D11   D10
Šijte co nejblíže zoubkům zipu. Kulatou část si k druhé straně zipu raději orientačně přišpendlete, abyste věděli, jak vám to vychází a na konci švu se nedivili, že se vám jedné či druhé strany nedostává...   A přišijte, jak jinak.

limetkovy spendlik

D9   D8
Zip nakonec vypadá jako vložená puspulka :-)   Jdeme na ušiska...

limetkovy spendlik

D7   D5
Přišijte slechy napřed v místech, kam přijdou, ať vám při šití neujedou třeba na bradu a nemáte medvěda s handicapem.  

Našpendlete, přišijte (jo, napřed si samozřejmě rozepněte zip z druhý strany, ať se vám to pak dobře přetáčí).

limetkovy spendlik

D2   D3
Ušitý ušatý puf už i s nacpaným polštářem.   Můžete spustit zátěžový test.

limetkovy spendlik

D4   D1
Méďa je sympaťák a není samotář...   kamarádí se i s jinými medvědy :-)
 
 
limetkovy spendlik

haz3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení