Vzorek Minky 250 g

Kód: 2016003808
10 Kč / ks
Skladem
 
 
 
 
 
 
 
  • složení: 100% polyester
  • šíře: 150 - 155 cm
  • gramáž: 240 - 245 g/m2
  • Certifikace: Ano
  • Vzorek: 9 x 6 cm
 
Minky, jako pohlazení od maminky. Nejen pro mimča, ale i pro velké holky na podšívky čepic, nákrčníků, bundiček. Také jako mazlící materiál na hračky a sedací vaky.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ zvládnete to i to

Šiju

Šiju

ŠIJU už mám něco našito

Jehla

Jehla

JEHLA 70 - 80

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Péče: + -

Praní na 40°C, Nelze bělit, Sušit pouze studeným vzduchem, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky

Praní na 40°C, Nelze bělit, Sušit pouze studeným vzduchem, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky
Doprava: + -
Hned jak uzříme na účtu Vaše penízky, fofrem se vrháme do skladu na přípravu objednávky. Následující pracovní den odesíláme.

Unuo nízké poštovné omrkněte v ceníku dopravy. Na vrácení nebo výměnu zboží máte celých 30 dní a můžete jej vrátit zcela ZDARMA! Reklamační formulář tady HLE!

U elektronických střihů nebo voucherů zvolte jako "dopravu" voucher/střih zaslaný mailem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Než do toho střihnete

Máte alergii na žehličku? V tom případě pro vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodně nedoporučujeme žehlit, protože by se snadno mohlo stát, že ho v původním stavu uvidíte naposledy. Už nemusíte sedět celé dny doma u topení a jen snít jaké by to bylo vrhnout se do ladovské zimy.Tento materiál je velmi hřejivý a i ten největší zmrzlík bude mít červené tvářičky jako jablíčka dřív, než řeknete upletu svetr. Proti srsti hladit psa se nevyplácí, stejně tak při stříhání toho materiálu dbejte na správně položení sřihu na osnovu.

Julča radí

Každá malá i velká holka touží po hřejivém a jemném obejmutí a nikdo to neumí lépe než minky. Cokoliv bude mít jako dotekovou vrstvu minky, nebudete chtít pustit z ruky. Jen při šití je dobré přibrat do party i vysavač, protože chloupky ze stříhání a šití budou opravdu úplně všude. Rozhodně minky nikdy nežehlete, protože vyžehlený vzor se již nikdy nevrátí na původní místo. Chloupky nemají tendenci se žmolit nebo tvrdnout, budou stále krásně načechrané, zejména pokud používáte sušičku. Než tento materiál spatří světlo světa nůžek, projde mnohými úpravami, kdy je napínán a zase sundaván na různé stroje pro konečné úpravy. Okraje této látky často tento teror nezvládnou a mohou být lehce poškozeny, šíře je tedy počítaná až tam, kde je vše v pořádku. To samé platí také o okrajích, které nelze z technických důvodů tisknout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky
Využití: župany, ručníky
Barva: Multicolor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: