Vzorek Funkční tričkovina tencelová 125 g

Kód: 2016009302
10 Kč / ks
Skladem
 
 
 
 
 
 
  • složení: 60% lyocel, 40% polyester
  • šíře: 180 - 185 cm
  • gramáž: 115 - 120 g/m2
  • Certifikace: Ano
  • Vzorek: 9 x 6 cm
 
Funkční materiály se nenarodily mamince bavlně a tatínkovi lnu, ale vznikly pod mikroskopem mistrů textilních. Rychle schnou, nežmolí se a hodí se hlavně tam, kde už bavlna selhává.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ zvládnete to i to

Šiju

Šiju

ŠIJU už mám něco našito

Jehla

Jehla

JEHLA 75 - 90 stretch s kulatou špičkou

Pruží

Pruží

PRUŽÍ

Péče: + -

Praní na 40°C, Nelze bělit, Nelze sušit v sušičce, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky

Praní na 40°C, Nelze bělit, Nelze sušit v sušičce, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky
Doprava: + -
Hned jak uzříme na účtu Vaše penízky, fofrem se vrháme do skladu na přípravu objednávky. Následující pracovní den odesíláme.

Unuo nízké poštovné omrkněte v ceníku dopravy. Na vrácení nebo výměnu zboží máte celých 30 dní a můžete jej vrátit zcela ZDARMA! Reklamační formulář tady HLE!

U elektronických střihů nebo voucherů zvolte jako "dopravu" voucher/střih zaslaný mailem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Než do toho střihnete

Pod tímto materiálem se opálíte! Opravdu! Sluneční světlo se skládá z různých vlnových délek. Součástí těchto vlnových délek je UV záření a části tohoto záření jsou sluneční paprsky UV-A a UV-B. UV-B paprsky jsou starým nepřítelem a jsou zodpovědné za spálení kůže. Tento materiál blokuje asi 90 % UV-B paprsků, a zbylých neblokovaných asi 10 % je důležitých pro zahájení procesu opalování. UV-A paprsky jsou zodpovědné za opálení kůže a ty procházejí až 20 % tímto materiálem. Tričko nebo šatičky z tohoto materiálu budou fungovat jako opalovací olej s ochranným faktorem 8 až 10. Potřebná délka času na pořízení opálení však závisí na povětrnostních podmínkách a typu pleti. Léto můžete strávit ve sklepě a ostatním jen závidět chvilky na výletě a u vody nebo si pořídit materiál lehoučký jako peříčko.

Julča radí

Když bavlna probíhá cílovou pásku, polyester teprve startuje! Asi byste se divili, kdyby vám spousta textilních mistrů řekla, že polyesterové úplety jsou ekologičtější na výrobu než bavlna. Protože se obvykle vyrábějí z recyklovaných plastů, při výrobě se spotřebuje méně vody a stačí je prát na nižší teploty pro dosažení stejného výsledku. Životnost těchto materiálů je mnohonásobně vyšší než u materiálů přírodních. Dnešní polyestery jsou vyráběny technologiemi naprosto kosmickými, takže jejich vlastnosti už dávno nejsou spojené s nekomfortem jak tomu bývávalo. Podle gramáže volte užití na trika nebo na legíny. Materiály s drobnými dírkami jsou vhodné na lehká sportovní trička a dresy nebo do kombinace. Provětrané úplety s dírkami použijte na zátěžová místa jako podpaží a záda, kde žádáte vyšší odvětrání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky
Využití: kraťasy, sportovní legíny, dresy, trička
Barva: Multicolor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: