Hledáte chatovací okno?
Bohužel Julči tým je právě v oslabení, mrkněte prosím na FB "UŠITO UNUAČKAMI", nebo nám napište na INFO@UNUODESIGN.CZ

Úpletový lemovací proužek 2 cm, Balení 1 m, Fuchsiová Temná

Kód: 2016009756
44 Kč –35 %
Úpletový lemovací proužek 2 cm, Balení 1 m, Fuchsiová Temná
44 Kč –35 % 28,60 Kč / m
Skladem (38 m)
 
 
 
 
 
 
 
  • složení: 95% bavlna, 5% elastan
  • šíře: 2 cm
  • cena za balení: 1 m
  • Certifikace: Ano
 
Péče: + -

Praní na 40°C, Nelze bělit, Sušit pouze studeným vzduchem, Žehlit na doporučenou teplotu, Nelze čistit chemicky

Praní na 40°C, Nelze bělit, Sušit pouze studeným vzduchem, Žehlit na doporučenou teplotu, Nelze čistit chemicky
Doprava: + -
Hned jak uzříme na účtu Vaše penízky, fofrem se vrháme do skladu na přípravu objednávky. Následující pracovní den odesíláme.

Unuo nízké poštovné omrkněte v ceníku dopravy. Na vrácení nebo výměnu zboží máte celých 30 dní a můžete jej vrátit zcela ZDARMA! Reklamační formulář tady HLE!

U elektronických střihů nebo voucherů zvolte jako "dopravu" voucher/střih zaslaný mailem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Než do toho střihnete

Lemovací pruženka je vyrobená tak, aby bylo snadné ji přeložit a jednoduše s ní lemovat. Pro vyšší pružnost lemovaného dílu můžeme použít steh cik-cak, nebo uvolníme napětí horní nitě a šijeme běžným rovným stehem. Obecně platí, že matné pruženky jsou pevnější a méně elastické. Doporučujeme tedy na materiály, u kterých chceme zachovat pevné kraje a chceme předejít zvlnění materiálu, například softshell. Lesklé pruženky jsou elastičtější a nejsou tak pevné, proto se hodí na materiály, u kterých nám jemné zvlnění okrajů nevadí, například úplety, svetroviny, Pruženky se prodávají v balení po 3 m.

Doplňkové parametry

Kategorie: Proužky lemovací
Barva: C20M100Y20K0
Odstín: Růžová - Fuchsiová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: