Předobjednávka tisků 2022

AKTUÁLNÍ INFORMACE: SRPEN 2022


Hromadná objednávka / předobjednávka tisků:

PROČ předobjednávka?

I Julča má občas hluboko do kapsy a natisknout 160 tisků na 5 materiálů je někdy docela finančně náročné, a také je to logistická fuška mít všechny tisky na všech materiálech ... ale kdo má vydržet to čekání, že? Tak nečekejte a objednejte hned a navíc s velkou výhodou, že tisk můžete mít hned na několika materiálech naráz a to:  Zimní softshell 10/3, Zimní softshell pružný 18/12,  Jarní softstshell s úpletem 18/12, Micropeach, Fleece, Letní softshell 7,5/2 a snad brzy i na bavlnách (úplet, teplákovina...) ale ty vám slibovat nechceme, protože ty putují opravdu kus světa.

Je možné si objednat i něco jiného z naší nabídky?

ANO

Poštovné ZDARMA po ČR a SR

ANO, na všechny objednávky, kde je alespoň jeden produkt z nabídky předobjednávky, platí poštovné ZDARMA.

Je možné chtít poslat část teď a část pak za jedno poštovné?

NE

Tak jak to udělám?

Vytvoříte si 2 objednávky!
I přesto že nyní již máme závozy zboží na náš sklad velmi časté, může se stát, že některé tisky budou mít o něco delší dobu expedice, maximálně však měsíc od zaplacení objednávky.

Do kdy mohu objednávat?

21.8.2022 nebo, do vyprodání zásob (pro hromadnou obj. máme rezervováno určité množství, které jsme schopni zpracovat a vyexpedovat).

Vyhrazujeme si právo ukončit hromadnou objednávku ve chvíli, kdy víme, že bychom již nebyli schopni zboží vyexpedovat v rozumném termínu.

Kdy mohu zboží očekávat?

Toto zboží je skladem u našeho dodavatele, tudíž látky přemotáme a budeme každý den postupně expedovat v pořadí dle data přijetí platby za objednávku. Vše max. do měsíce od zaplacení objednávky. Záleží také na tom, kolik se vás k HR objednávce připojí. O průběhu hromadné objednávky vás budeme informovat :)

Platí na zboží z hromadné objednávky VO sleva a jiné slevy?

ANO

Mohu platit voucherem?

ANO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení