Aplikace v akci!

  

 

Hotové apky pro mámy na plný úvazek 

Unuačky, sedáme ke kávě brejličky na očička a jdeme se kouknout na zoubek aplikacím. Apky se v poslední době staly mou vášní a není to zapříčiněno koupí nového mobilního telefonu. Než se však dostaneme k technikáliím, musím vám povědět takovou mou osobní malou pohádku ze života. 

 

Malá pohádka ze života

Když jsem byla malinká, tak že jsem ještě na kuchyňskou linku nedohlédla, ušila mi maminka naprosto dokonalou žlutou teplákovou soupravu. Ušila vlastně dvě - jednu pro mě a jednu sestře. Na té mojí byl naaplikovaný kočárek, který měl místo kol našité knoflíky a moje dvojče Pája měla zase deštníček. Každá špička deštníčku měla na konci malý knoflíček. Na tuhle vzpomínku nikdy nezapomenu. To je to, co mě také motivuje šít mým dětem různé mončičáky, šatičky, tepláčky a jiné malé nezbytnosti. Musím se ale děvčata přiznat, že je to docela fuška. Když všechno přes den obstarám a seberu poslední síly, jdu si stříhnout nějaké to tričíčko nebo jiný kousek. Ve tři ráno však opravdu nemám moc energie na vystřihování prťavých očiček na veverku a podobně. Proto jsem pro nás, mámy na plný úvazek, vytvořila již hotové aplikace, které jsou natištěné na jemném softshellu. Jejich použití je naprosto snadné a nezabere více, než 2 minutky.  

 

 

Jak na aplikace?

Aplikaci vystřihneme, není potřeba ji začišťovat a jen našijeme na látku. Našíváme ji na běžném šicím stroji drobnějším stehem. Steh využijte běžný rovný −−−, nebo malinkatý cik cak ∧∧∧∧. Abyste si pomohli, je možné kousek nejprve přilepit speciálním textilním sublimačním lepidlem nebo obyčejným Kores lepidlem na papír, které tolik nelepí. U Koresu musíme chvilku počkat, až lepidlo zaschne a pozor! Nemám vyzkoušeno zda opravdu nedělá fleky na všech materiálech. Sublimační lepidlo má výhodu, že po vyprání opravdu "vysublimuje" a navíc při šití vám látku lehce vyztuží a i úplety bude snažší našít bez krabacení a jiných neplech.Tou složitější metodou, ale také možná kreativnější, je vytváření vlastních aplikací. Je možné je vyrábětze zbytků úpletů anebo plátýnek. Ty je potřeba podžehlovat a složitěji s nimi pracovat. O této problematice se více zmiňuje Caramilla: http://ekozahrada.blog.cz/1212/mala-skola-aplikaci. Na aplikace můžete také využít fleece, který se rovněž netřepí nebo welsoft, což je chlupatá látka a na beránky, pampelišky a jiné chlupatice je naprosto ideální. 

Na podpoření šicích chuťových buněk vkládám odkaz na pár zahraničních aplikačkových maniaček a naše aplikace nakoupíte ZDE. Už máte chuť na tvoření?! To je moc dobře, protože Julča vyhlašuje soutěž!Na info@unuodesign.cz posílejte své výrobky, na kterých jste využili unuodesign.cz aplikace, nebo vlastní aplikace. Ty nejlepší zveřejníme a navíc odměníme voucherem na nákup aplikací v hodnotě 200 Kč! 

 

-Vaše unuačka Petra-

A pokud pro vás takové to maminkovské tlachání není... kouněte na naše video :)

zajímavé odkazy :)

 

 http://ruttu-nuttu.blogspot.fi

 http://www.chicci-chicci.com/inspiration-gallery

http://de.dawanda.com/product/88040075-applikationsvorlage-spinne?utm_campaign=de-share_plugin&utm_medium=socialmedia&utm_source=pinterest&utm_term=pdp

http://ruttu-nuttu.blogspot.cz/

Video,Klikni na obrázek :) 

                                                                                                                                                                                                                         Vaše Unuačka, Petra Plemlová

kvitek