Reflexní látka, Šedý maskáč, Šedá

Kód: 2016009570
35,90 Kč / ks
Skladem (103 ks)
 
 
 
 
 
  • složení: 100% polyester
  • šíře: 135 - 140 cm
  • gramáž: 150 - 155 g/m2
 
Když reflexní paspulka nestačí a nažehlovačka se nehodí, přichází na scénu tato reflexní látka. Můžete z ní ušít celou část oděvu, našít z ní aplikace či různé proužky a vsadky.
Funkčnost: + -

Stroj

Stroj

STROJ šicí stařeček

Šiju

Šiju

ŠIJU první kousky

Jehla

Jehla

JEHLA 75 - 90 stretch s kulatou špičkou

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Péče: + -

Praní na 40°C, Nelze bělit, Nelze sušit v sušičce, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky

Praní na 40°C, Nelze bělit, Nelze sušit v sušičce, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky
Doprava: + -
Hned jak uzříme na účtu Vaše penízky, fofrem se vrháme do skladu na přípravu objednávky. Následující pracovní den odesíláme.

Unuo nízké poštovné omrkněte v ceníku dopravy. Na vrácení nebo výměnu zboží máte celých 30 dní a můžete jej vrátit zcela ZDARMA! Reklamační formulář tady HLE!

U elektronických střihů nebo voucherů zvolte jako "dopravu" voucher/střih zaslaný mailem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Než do toho střihnete

Jednou šij, dvakrát párej. Tak to u tohoto materiálu rozhodně neplatí, každý zbytečný vpich jehly může způsobit nenávratné poškození voděodolnosti, čímž přijdete o jeho superschopnost. "Pěkně si to nastehuj, děvčico!" říkávaly naše babičky. V tomto případě to tedy neplatí a použijte u šití raději skřipce, kancelářské sponky, nebo stehujte v místě švové záložky. Srážet či nesrážet, prát předem nebo ne? To je teprve hamletovská otázka každé švadlenky. My v unuodesign doporučujeme spíše vyprat předem, pokud nešijete tak říkajíc "na kšeft". Nikdy nevíte, jak velký kus cesty látka urazila, než doplula až k vašemu šicímu stroji. Než tak uděláte, nezapomeňte, že při prvním praní mohou všechny materiály lehce pustit, ne korunu ale barvu! Máte alergii na žehličku? V tom případě pro vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodně nedoporučujeme žehlit, protože by se snadno mohlo stát, že ho v původním stavu uvidíte naposledy.

Julča radí

Látka se netřepí, je pevná, svou tuhostí by se dala přirovnat k letnímu softshellu s membránou. Pozor reflexní látka vůbec nepruží a je proto potřeba s tím počítat, pokud ji budete kombinovat s pružnými materiály. Látka není nepromokavá, ale díky reflexní vrstvě je líc kluzký a voděodpudivý, kapky po něm zkrátka sklouznou pryč a nemají tendeci se příliš vsakovat. Nedoporučujeme při šití špendlit, protože v reflexní vrstvě zůstanou vpichy viditelné, pozor také na párání, i když to si obvykle neplánujeme, že :D. Protože látka celkem klouže, Julča radí zajistit si aplikace na místě pomocí kolíčků nebo sublimačními lepidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reflexní
Využití: batohy, tašky, kabelky, bundy, kabáty, kalhoty
Barva: 22-

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: