Jak na reklamace?

CO Když?

Jejda toto jsem nechtěla... Látka přišla jinak barevná, než jsem si přála, na látkce je vada, chybka...

nic se neděje, napište nám na info@unuodesign.cz a Julča vám napíše hned, jak rozmotá chapadla a reklamaci obratem vyřeší :) 

Čím Julče nejvíce pomůžete, aby reklamace proběhla opravdu na lusknutí chapadlem?

Napište nám

1. Číslo objednávky 

2. Pošlete nám fotečku objednávky /zejména razítka na objednávce/

3. Telefonní kontakt na Vás, aby vše bylo opravdu rychle zařízené

4. Zbytečně se netrmácejte na poštu a NIKAM nic NEPOSÍLEJTE, pro zboží si pošleme kurýra

5. Pokud si však přesto přejete reklamaci zaslat, tak posílejte na adresu:

 

UNUO.CZ A UNUODESIGN.CZ - EXPEDIČNÍ SKLAD

VOŽICKÁ 2103/25 - AREÁL DVOŘÁK

390 02 TÁBOR

 

A co víc? Ještě si přečtěte toto :)

Látky stříháme s přesností na 2 cm! Obvykle Vám látky Julča střihne o kousíček více, ale přeci jen, stříhá metráž vlastními chapadly a občas se může stát, že jí centimetřík maximálně dva utečou. Jestliže vám chybí do 2 cm látky, nejdená se o důvod k reklamaci. Julča bohužel není stroj a tak prosím přivřete očko, že občas nestříhá s přesností laserového metru. Je to také i tím, že látky jsou na rolích napružené a než k vám dorazí, tak se konečky srolují a aby toho nebylo málo, tak jsou látky mršky žívé a pružné. :( Látky je nutné měřit před praním, jelikož se většina látek v pračce vysráží o 5 - 10%. Pozor vždy u látky předem vyzkoušejte stálobarevnost! Zejména lemovací pruženky mohou pouštět.

Jak na reklamace pro shop

CO KDYŽ DORAZÍ JINÁ LÁTKA, NEŽ JSTE SI PŘEDSTAVOVALI?

Nesmutněte, Julča vám garantuje možnost vrácení látky do dvou týdnů od přijetí balíčku BEZ udání důvodu! Písněte Julče na info@unuodesign.cz a ona vám pošle pro špatně zaslanou látku kurýra!

PROČ MI DORaZILA JINÁ BARVIČKA NEŽ JI VIDÍM NA MONITORU?

Každý monitor pracuje s jinou technologií a tak barva látky může být opravdu jiná. Je tedy nutné se kouknout na kalibraci svého monitoru, a opět nesmutněte, když dorazí místo mentolové smaragdová, napište Julče a ona se o to postará!

jeden produkt 2 monitory

Jak zabalíme vaše zboží?

Pokud u nás objednáte zboží cca nad 1500 Kč a bude tak akorát velké, aby se vlezlo do naší nové SUPER krabice pošleme jej takto. Bohužel nemůžeme slíbit, že krabice dorazí, jelikož když je zboží sice dražší, ale krabici nevyplní došlo by k jejímu poškození, jindy je naopak zboží vice :( děkujeme za pochopení!

ANIMACE_syslirna