Balíček softshell žena za 700 Kč, sleva 20 %

Kód: 2016008308
700 Kč –35 %
Balíček softshell žena za 700 Kč, sleva 20 %
700 Kč –35 % 455 Kč / ks
Skladem (11 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • složení: mix
  • šíře: 120 - 200 cm
  • gramáž: 110 - 340 g/m2
  • Certifikace: Ano
 
Jen balík nebo blázen by nekoupil balík plný úžasných látek.
Doprava: + -
Hned jak uzříme na účtu Vaše penízky, fofrem se vrháme do skladu na přípravu objednávky. Následující pracovní den odesíláme.

Unuo nízké poštovné omrkněte v ceníku dopravy. Na vrácení nebo výměnu zboží máte celých 30 dní a můžete jej vrátit zcela ZDARMA! Reklamační formulář tady HLE!

U elektronických střihů nebo voucherů zvolte jako "dopravu" voucher/střih zaslaný mailem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Než do toho střihnete

Jak se toto miminko rodí? Když k nám dorazí nová látka je doslova zkárcena o metr, aby jej mohl vyfotit náš šikovný pan fotograf. Takový metr látky také využije slečna marketingová pro propagace na náš, tedy váš oblíbený Facebookový profil. Takového metříku by byla ale veliká škoda, proto metříky sbíráme jako motýlí sbírku a jednou za čas z nich uděláme tyto krásné balíčky se slevou. Do každého balíčku tedy dorazí jiný metřík látek, proto jsou tyto balíčky tak vhodné pro všechny milovnice pouťových štěstíček. Ne vždy ale v balíčku naleznete celý metr, z každého kousku role často zůstane nějaký ten zbyteček a ty se do našich balíčků dostanou taky.

Julča radí

V balení je mix barev a vzorů, délek, obsah balení není možné měnit ani předem ověřovat, protože jak víme, štěstíčko pouťové se také předem neotevírá. V balíčku se snažíme vždy látky sladit do tématu v názvu balíčku. Kousky v balíčku jsou různě veliké, ale můžeme slíbit, že pod 20 cm v něm látky nenajdete. Některé kousky metráže mohou obsahovat mírné vady, které nelze reklamovat, ale za to je na ně skvělá sleva. V každém balíčku naleznete tedy nejen zboží v deklarované ceně se slevou, ale obvykle i nějaký ten kousek navíc. Prostě neváhejte a nakupujte, protože tyto balíčky se opravdu vyplatí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíčky se slevou
Barva: Multicolor
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 16.3.2023
Bomba - i Julča už ví, že miluju petrolejovou barvu :-))
LL Avatar autora Lucie Lepková (Administrátor) 16.3.2023
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz
5
JM Avatar autora | 21.12.2022
S látkami jsem spokojená, byla to trefa do černého. Děkuji i za dárečky.
VJ Avatar autora Veronika Jiráčková (Administrátor) 21.12.2022
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz
5
MJ Avatar autora | 2.2.2022
S látkami jsem spokojená. Krásně sladěné
VH Avatar autora Veronika Houdová (Administrátor) 3.2.2022
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz
5
ZJ Avatar autora | 19.12.2021
Tajemné balíčky jsou super. Objednávám pravidelně.
KF Avatar autora Kateřina Farkašová (Administrátor) 20.12.2021
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz
5
BS Avatar autora | 1.12.2021
S tajemným balíčkem jsem byla velmi spokojená, příště objednám zase.
KF Avatar autora Kateřina Farkašová (Administrátor) 1.12.2021
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz
5
JB Avatar autora | 21.1.2021
Před cca dvěma lety jsem si koupila softshell na kila a ušila troje zimní kalhoty pro dcery. Tento balíček měl tři kusy látek, ale soft jarní, letní a zimní což mě velmi zklamalo. Je pravda, že v popisu je jen softshell. Zimní je velký pruh z toho asi jedny kalhoty budou. Příště už bych si ho asi nekoupila a radši zvolím metráž dané látky.
Avatar autora Irena Žirovnická (Administrátor) 21.1.2021
Dobrý den, mockrát děkujeme za hodnocení, je to výzva co ušít ❤ .Váš tým unuodesign.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: