Balíček žena denní mix PF 700 Kč sleva 25%

Kód: 3021000010
Akce Výprodej látek z Pietro Filipi
700 Kč –50 %
Balíček žena denní mix PF 700 Kč sleva 25%
700 Kč –50 % 350 Kč / ks
Skladem (29 ks)
 
 
 
 
 
  • složení: mix
  • velikost: mix ks
  • cena za balení: 1 ks
 
Nevyužité látky z výroby PIETRO FILIPI, to nejlepší co český textilní průmysl nabízí. Prostě krása a kvalita v čisté podobě.
Doprava:+-
Hned jak uzříme na účtu Vaše penízky, fofrem se vrháme do skladu na přípravu objednávky. Následující pracovní den odesíláme.

Unuo nízké poštovné omrkněte v ceníku dopravy. Na vrácení nebo výměnu zboží máte celých 30 dní a můžete jej vrátit zcela ZDARMA! Reklamační formulář tady HLE!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Julča k Pietru přišla

Není moc krásnějších oborů jako ten textilní. Protože šaty dělají člověka a krásné šaty z ženy dělají dámu. Za první republiky jsme byli mistři v ženském odívání a jednou ze značek, která na tuto tradici navázala, byla firma PIETRO FILIPI. Jejich výběr látek byl za všech dob skvostný a střihy úžasné. Ale ne vždy se daří, tak jak by si člověk přál, a značka se ocitla v insolvenčním řízení. Jednou z nemilých částí je i rozprodej zásob a mimo jiné i látek a galanterie. Dostali jsme tu unikátní možnost se jich ujmout a nabídnout je vám domácích švadlenkám. Jedná se o látky nejvyšší kvality a doufáme, že vaše krejčovské řemeslo povýší zase o kousek dál.
5
7x
4
0x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 15.2.2023
Látky jsou využitelné všechny, rozměry jsou taky dostatečné, kvalita dobrá. Děkuji
Avatar autora Irena Žirovnická (Administrátor) 15.2.2023
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz
3
KP Avatar autora | 25.8.2022
Dobrý den, řekla bych půl na půl. Část odpovídala pojmenování balíčku a bude velmi rychle zpracována :-). Ovšem byl tam i velký kus pogumované tvrdé koženky, který opravdu na denní nošení neupotřebím / a to myslím , že mám fantazii docela bujnou /. A upřímně i kdybych se pustila do šití např. obalu na notebook nebo kosmetické taštičky, o takový materiál bych ani okem nezavadila.
VJ Avatar autora Veronika Jiráčková (Administrátor) 26.8.2022
Dobrý den, sto lidí, sto chutí. Balíčky jsou vždy velkým překvapením, nikdy nelze dopředu předpovědět, který konkrétní mix Vám přijde. To, co je pro jednoho nenositelné, druhému může připadat jako běžný materiál. Děkujeme ale za Vaši zpětnou vazbu. Váš tým unuodesign.cz
3
LV Avatar autora | 6.7.2022
Tento zajíc v pytli mne moc nenadchl. Jsou to barvy spíše pro muže (napr. tmavě hnědý úplet, tmavě modrá košilovina) a překvapila mne dekorační průhledná bílá dekorační látka, očekávala jsem výhradně latky pro oděvní tvorbu a tato se pro oděv nedá použít, spíše na nějaký závěs. Příště si nákup zajíce v pytli radeji rozmyslím.
VJ Avatar autora Veronika Jiráčková (Administrátor) 7.7.2022
Dobrý den, jak říkáte, tisíc lidí, tisíc chutí, nákup balíčku je opravdu vždy výstřel naslepo, tedy není možné se trefit fo chuti každému. Třeba se to příště povede lépe, Váš tým unuodesign.cz
5
MP Avatar autora | 4.3.2022
Občas si balíček objednávám, protože mám ráda překvapení. Látky jsou moc hezké, jednobarevné, spíš na jaro a podzim, vidím to na kalhoty a halenku. Velká výzva je pro mě kabátovina - snad se mi kabátek povede :-) Děkuji za dárek, ušiji dětskou vestu.
AV Avatar autora Anna Vrábková (Administrátor) 4.3.2022
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz
5
DS Avatar autora | 30.12.2021
Snad látky na něco využiji, jsou to zrovna smutné barvy, ale já něco z nich vymyslím
Avatar autora Irena Žirovnická (Administrátor) 2.1.2022
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: