Balíček žena denní mix PF 600 Kč sleva 25%

Kód: 3021000008
Akce Výprodej látek z Pietro Filipi
600 Kč –50 %
Balíček žena denní mix PF 600 Kč sleva 25%
600 Kč –50 % 300 Kč / ks
Skladem (8 ks)
 
 
 
 
 
 • složení: mix
 • velikost: mix ks
 • cena za balení: 1 ks
 •  
  Nevyužité látky z výroby PIETRO FILIPI, to nejlepší co český textilní průmysl nabízí. Prostě krása a kvalita v čisté podobě.
  Doprava:+-
  Hned jak uzříme na účtu Vaše penízky, fofrem se vrháme do skladu na přípravu objednávky. Následující pracovní den odesíláme.

  Unuo nízké poštovné omrkněte v ceníku dopravy. Na vrácení nebo výměnu zboží máte celých 30 dní a můžete jej vrátit zcela ZDARMA! Reklamační formulář tady HLE!

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Jak Julča k Pietru přišla

  Není moc krásnějších oborů jako ten textilní. Protože šaty dělají člověka a krásné šaty z ženy dělají dámu. Za první republiky jsme byli mistři v ženském odívání a jednou ze značek, která na tuto tradici navázala, byla firma PIETRO FILIPI. Jejich výběr látek byl za všech dob skvostný a střihy úžasné. Ale ne vždy se daří, tak jak by si člověk přál, a značka se ocitla v insolvenčním řízení. Jednou z nemilých částí je i rozprodej zásob a mimo jiné i látek a galanterie. Dostali jsme tu unikátní možnost se jich ujmout a nabídnout je vám domácích švadlenkám. Jedná se o látky nejvyšší kvality a doufáme, že vaše krejčovské řemeslo povýší zase o kousek dál.
   
  5
  4x
  4
  1x
  3
  0x
  2
  0x
  1
  0x
  Nevyplňujte toto pole:
  5
  MS Avatar autora | 18.2.2023
  Nádherné, kvalitní látky. Balíčků už jsem brala několik, vždycky jsem spokojená. Ne všechno tedy vím, co z nich vytvořím, ale s tím se počítá předem. Tentokrát bylo hodně kalhotoviny a kostýmkoviny, v menším zase halenkoviny a šatovky.
  LL Avatar autora Lucie Lepková (Administrátor) 21.2.2023
  Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz
  4
  LC Avatar autora | 21.11.2022
  Netrefilo se úplně do mého vkusu, ale určitě z toho něco vymyslím :) krásně velké kusy... jen škoda, že není napsané složení daných látek
  VJ Avatar autora Veronika Jiráčková (Administrátor) 21.11.2022
  Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Bohužel, balíček látek je vždy výstřel naslepo, někdy to holt vyjde, jindy ne. U dostupných látek lze složení vyhledat p o zadání EANu na e-shopu. Váš tým unuodesign.cz
  5
  DR Avatar autora | 12.2.2022
  Ano, spokojená dávám 5 hvězdiček.
  Avatar autora Andrea Špádová (Administrátor) 14.2.2022
  Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: