Balíček mix chlapec za 600 Kč, sleva 25 %

Kód: 2016008370
600 Kč –25 %
Balíček mix chlapec za 600 Kč, sleva 25 %
600 Kč –25 % 450 Kč / ks
Skladem (4 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • složení: mix
  • šíře: 120 - 200 cm
  • gramáž: 110 - 340 g/m2
  • Certifikace: Ano
 
Jen balík nebo blázen by nekoupil balík plný úžasných látek.
Doprava: + -
Hned jak uzříme na účtu Vaše penízky, fofrem se vrháme do skladu na přípravu objednávky. Následující pracovní den odesíláme.

Unuo nízké poštovné omrkněte v ceníku dopravy. Na vrácení nebo výměnu zboží máte celých 30 dní a můžete jej vrátit zcela ZDARMA! Reklamační formulář tady HLE!

U elektronických střihů nebo voucherů zvolte jako "dopravu" voucher/střih zaslaný mailem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Než do toho střihnete

Jak se toto miminko rodí? Když k nám dorazí nová látka je doslova zkárcena o metr, aby jej mohl vyfotit náš šikovný pan fotograf. Takový metr látky také využije slečna marketingová pro propagace na náš, tedy váš oblíbený Facebookový profil. Takového metříku by byla ale veliká škoda, proto metříky sbíráme jako motýlí sbírku a jednou za čas z nich uděláme tyto krásné balíčky se slevou. Do každého balíčku tedy dorazí jiný metřík látek, proto jsou tyto balíčky tak vhodné pro všechny milovnice pouťových štěstíček. Ne vždy ale v balíčku naleznete celý metr, z každého kousku role často zůstane nějaký ten zbyteček a ty se do našich balíčků dostanou taky.

Julča radí

V balení je mix barev a vzorů, délek, obsah balení není možné měnit ani předem ověřovat, protože jak víme, štěstíčko pouťové se také předem neotevírá. V balíčku se snažíme vždy látky sladit do tématu v názvu balíčku. Kousky v balíčku jsou různě veliké, ale můžeme slíbit, že pod 20 cm v něm látky nenajdete. Některé kousky metráže mohou obsahovat mírné vady, které nelze reklamovat, ale za to je na ně skvělá sleva. V každém balíčku naleznete tedy nejen zboží v deklarované ceně se slevou, ale obvykle i nějaký ten kousek navíc. Prostě neváhejte a nakupujte, protože tyto balíčky se opravdu vyplatí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíčky se slevou
Barva: Multicolor
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 6.5.2021
Velmi, velmi, velmi. Super jako vždy moc děkuji. Hana
KF Avatar autora Kateřina Farkašová (Administrátor) 6.5.2021
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz
5
NN Avatar autora | 31.3.2021
Byla jsem velice spokojená, určitě ještě objednám. Jediný problém byl, že ani jedno číslo jsem už nenašla v lupe. Ale obrátila jsem se na vás přes chat a všechny látky jako neznalci byly dodatečně řečeny.
Avatar autora Andrea Špádová (Administrátor) 1.4.2021
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Jsme velmi rádi, že se se všechny látky podle kódu dohledaly a věříme, že všechny najdou využití při Vaší kreativní tvorbě. Váš tým unuodesign.cz
5
KN Avatar autora | 18.2.2021
Super mix látek, objednala jsem již 3x a látky v balíčku byly vždy perfektně barevně sladěné. Navíc pro mě perfektní věc na experimentování a osahání si látek, které bych si jinak nepořídila. Děkuji :)
KF Avatar autora Kateřina Farkašová (Administrátor) 18.2.2021
Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Váš tým unuodesign.cz
5
D Avatar autora | 15.1.2021
Super!
Avatar autora Irena Žirovnická (Administrátor) 15.1.2021
Dobrý den, mockrát děkujeme za pěkné hodnocení, velice nás to těší, že se balíček dostal ke správné majitelce. :-) Váš tým unuodesign.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: